Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Sağlanıyor ?

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Sağlanıyor ?

/

Instagram takipçi hilesi ve Instagram beğeni hilesi adı altında onlarca hatta yüzlerce site mevcut olduğunu görüyoruz.

Instagram günümüzün en çok popüler olan sosyal medya ağlarından birisi haline geldi, tabii ki de beraberinde hemen hemen ülkemiz dede bir çok kişinin instagram hesabı mevcut, ülkemizde son istatistiklere göre 25 milyon instagram kullanıcı bulunuyor.

Bu da büyük bir satış pazarını ve büyük kitlelere ulaşarak popüler olma imkanını herkese tanıyor.

Instagram’da popüler olmanın yolu takipçi sayısı ve beğeni sayısında geçiyor bundan dolayı binlerce kişi instagram takipçi arttırma, instagram takipçi hilesi ücretsiz takipçi kazanabileceği alanlara yöneliyor.

 

Instagram Takipçi Arttırma Siteleri Güvenli mi ?

Bazı siteler gerçekten günlük 20-30 takipçi veya beğeni veriyor bazı sitelerse sistemlerinde arıza olduğunu öne sürüyor kullanıcıya sitesinden çıkış yaptırıyor.

Bu sitelere giriş yapan on binlerce kullanıcı bulunuyor kullanıcıların tek amaçları takipçi sayılarını arttırmak veya fotoğraflarının beğeni sayılarını arttırmak,

Peki bu sitelerin kazançları nedir ? Neden ücretsiz takipçi hizmeti veriyorlar ?

Bizim ülkemizde genelde kimse bunu düşünmüyor ücretsiz diye direk işlem yapıyorlar,

Instagram takipçi hilesi, Instagram takipçi arttırma, adı altlarında hizmet veren sitelerin hepsi kullanıcıların şifrelerini ele geçiriyorlar.

Bundan dolayı herkese bu sitelere girmemelerini öneriyoruz bu kesinlikle bir kötüleme yazısı değildir, tarafımıza ulaşan onlarca şikayette müşterilerimize anlattıklarımızı bu yazıya aktararak herkesin öğrenmesini sağlamaktır.

 

Bu Sitelere Giriş Yaptım Ne Yapabilirim ?

Sitelere giriş yaptıysanız hemen şifrenizi  değiştirmenizi öneriyoruz.

Eğer şifrenizi değiştirmekte geç kalırsanız hesabınıza bir daha ulaşamayabilirsiniz.

Bir ihtimalle de instagram hesabınızı güvene almış olabilir yani şifrenizi girdiğinizde hesabınıza giriş yapamıyorsanız instagram şifrenizi otomatik olarak sıfırlamış olabilir.

Bu durumda mail adresinize girerek instagram yolladığı linkle şifrenizi değiştiriniz.

 

Takipçi Sayımı Nasıl Yükseltebilirim ?

Yukardaki anlattıklarımızdan sonra takipçi sayınızı yükseltmenizin ücretsiz bir çözümü olmayacağını anladığınızı umuyoruz.

Takipçi, beğeni v.b. isteklerinizi sitemiz aracılığıyla şifrenizi vermeden sadece kullanıcı adınızla veya fotoğraf linkinizle istediğiniz miktarı satın alarak hesabınızı profesyonel bir şekilde büyütebilirsiniz.

 

Hemen paketlerimize göz atmak için sitemize bakabilirsiniz.